VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

AFSAD’TAN FOTOĞRAFA MERAKLI GENÇLERE ÇİFTE FIRSAT!

ÜCRETSİZ FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ VE YARIŞMA BİR ARADA!

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD) gençlere dünya çapında bir yarışmaya katılma imkanı sağlıyor. AFSAD, aynı zamanda, 33. FIAP Gençlik Bienali için gençlere ücretsiz fotoğrafçılık eğitimi de verecek.

2011 Eylül ayında Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenecek olan 33. FIAP Gençlik Bienalinde Türkiye’yi temsil edecek GENÇ fotoğrafçılar aranıyor. 33. FIAP Gençlik Bienali kapsamında, Türkiye adına katılacak takımın ve fotoğrafların belirlenmesi amacıyla Bienalin organizasyonunu üstlenen Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği  (AFSAD) aynı zamanda katılımcılara yönelik, Mayıs ayı içinde ücretsiz fotoğraf eğitimleri düzenleyecek.

16 yaşına kadar ve 17-21 yaşı kapsayan iki kategoride düzenlenecek yarışmaya, bu yaş gruplarındaki her genç başvurabilecek ve yarışma sonucu seçilen fotoğraflar, Abu Dhabi’’de gerçekleşecek olan Bienal’de yer alacak.

Her yarışmacının en fazla 3 fotoğrafla başvurabildiği yarışmanın son katılım tarihi 15 Temmuz 2011’dir. Yarışma konusu “SERBEST” dir.  Katılım koşulları ve ayrıntılı bilgi:

http://www.afsad.org.tr/